Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.06.2019
Giresun Orman Bölge Müdürlüğü’nde Bayramlaşma

Giresun Orman Bölge Müdürlüğünde Ramazan Bayramı sonrası ilk mesai gününde personelle bayramlaşma gerçekleştirildi. 

Bayramlaşmaya; Bölge Müdürü Vekili Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Başmühendisler, Giresun Orman İşletme Müdürü, Orman İşletme Şefleri ile, tüm teknik ve idari personel ile işçi çalışanlarımız katıldı.


Tüm çalışanların bayramlarını teker teker tebrik eden Bölge Müdürü Vekili Halil Oflu, yaptığı konuşmada; “Hem Ormancılık faaliyetlerindeki başarımız hem de burada görüldüğü gibi birlikteliğimiz açısından Ülkemizin önemli Kuruluşlarından biri olduğumuzu göstermekteyiz. Rabbim bizleri, farklı yerlerde ve farklı özelliklerde yaratmış ve burada bir arada çalışmamızı temin etmiştir. Her şeyden önce hepimiz insanız ve bu toplumun bir bireyi, parçasıyız. Ve Elhamdülillah Müslümanız. Rabbimiz Hucurat Suresinin 10. Ayetinde Mealen: (Mü’minler ancak kardeştirler. O halde iki kardeşinizin arasını düzeltiniz ki kurtuluşa eresiniz.) buyurmaktadır. Bu manada Bayramlar; aynı zamanda kardeşlik duygularının pekiştirilmesi, dargınlıkların geride bırakıldığı yeni bir başlangıcın yapıldığı zamanlardır.


Her bayram olduğu gibi bu bayram da köyüne, memleketine gidip, anne-baba, akraba, eş-dost ziyaretleri sonrası görevi başına buraya gelen arkadaşlarımızın sağ-salim gelmiş olmaları bizler için önemliydi. Burada Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan her kademedeki memur ve işçi personelimizle birlikteyiz. Giresun Orman Bölge Müdürlüğü olarak çok güzel ve başarılı çalışmalarımız var, bu çalışmalarda Bölge Müdüründen mevsimlik işçimize kadar her personelin emeği ve katkısı olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Takım ruhu içerisinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. 2019 yılının Bölge Müdürlüğümüz için rekorlar yılı olacağını belirtmiştik, bu konuda hep birlikte rekorlara doğru ilerliyoruz ve mutlak suretle başaracağız. Giresun Orman Bölge Müdürlüğü ailesi olarak, hem de en alt birimde çekirdek aile olarak mutlu, huzurlu olacağı uzun ömürler diliyorum.” dedi.


Giresun Orman Bölge Müdürü Vekili Halil Oflu konuşmasının son kısmında; Birlikte idrak ettiğimiz Ramaza Bayramının hepimiz hakkında hayırlara vesile olmasını diledi. Her günümüzün ve başarılı çalışmalarımızın bayram havası içerisinde geçmesini Yüce Mevla’dan temenni etti. 


Yazdır